KURUMSAL | Tarihçe

Tarihçe

Misyon - Vizyon

Kalite Politikası

HİDROACAR olarak 1979 yılından beri hidrolik makine ve vinç sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Ve yılların verdiği birikim ve tecrübeyle Türkiye' deki vinç sektöründe lider olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ürün geliştirirken de ana temamız ''ileri teknoloji, modern mühendislik, çağdaş yönetim'' dir.

Kalite ve müşteri memnuniyeti temel çıkış noktamızdır. Bu nedenle daima müşteri beklentilerini aşmak için çalışmaktayız. Esiden beri süregelen müşteri odaklı yaklaşımlarımızla satış sonrası için etkin bir organizasyon oluşturarak müşterilerimizin isteklerini yerinde ve zamanındaçözüme kavuşturmak da görevimizdir.

Yurtiçi ve yurtdışı pazarda 1500 civarında makinesi bulunan firmamız kamyon üstü hidrolik mobil vinçler, ağaç ve fidan sökme-dikme makineleri, hidrolik platformlar,hidrolik kriko (ağır yük kaldırma sistemleri), endüstriyel bomlu elleçleme makineleri, çeşitli makine ve ekipmanlar üretmektedir. Organizasyon ana gruplarımız içirisinde yer alan Teknik grubumuzun AR-GE çalışmalarıyla ürün yelpazemiz her yıl biraz daha gelişmektedir. Ürünlerimizde AB ülkelerinden ithal ettiğimiz ekipmanları kullanmaktayız. Ayrıca ürün iyileştirme ve geliştirme çabamız kesintisiz sürmektedir. Bizim için ürünlerimiz kaliteve teknoloji kadar insan ilişkilerindeki samimiyet ve saygı da büyük önem taşımaktadır.Bu bilinç bizi önce güçlü bir ekip sonra da büyük bir organizasyon yapmıştır. İşte bu temeller üzerinde yükselen firmamız yurtdışı pazarlarda etkinliğini artırmaya ve uluslararası  firma niteliğine ulaşmayı kendine hedef edinmiştir. Vizyonumuz, ''takip eden 10 yıl içerisinde Türkiye'de pazar payımızı %50'ye çıkarmak ve Avrupa'da ilk 10 üretici arasına girmek'tir.